laupäev, 3. oktoober 2015

Today we eat ehk need krevetid sealt Facebookist, mis on ju paremad kui restoranis!?

Hästi, alustame sellest, et need on paremad juba seepärast, et restoranis ei saa krevette mitte kunagi nii palju kui neid tahaks süüa. Ja kodus saab. Ja see on hea.  Ja siis on veel hea see, et need valmivad kümne minutiga. Ilmselt on parim tõestus, et need krevetid on ausalt nii head see, et ma selle retsepti siia üles panen.

Teeme siis selle asja ka ära, et jah, ma pole 380 päeva siia midagi kirjutanud. Süüa olen vahepeal teinud. Aga vähe. Ja ausalt, enamikus asju, mis siin blogis juba olemas on. Sinna vahele olen ma hästi palju asju karbi seest söönud. Peamiselt sushit, natukene salatit, occasional pitsa, laupäeviti ikka burksi ka, kuna tuure on palju olnud ;) Ehk siis pöörane aasta on olnud, toidukire kõrvale palju teisi suuri tundmisi, mistõttu see esimene nõks töntsi jäi. Aga nüüd vist on jälle ruumi. Mis tähendab, et kui miski roog särama võtab, tähendan ta üles.

Selle blogipostituste lünga juures on mulle endale kõige põnevam see küsimus, et kas ma siis olin jätkuvalt blogija või ei olnud? Noh umbes nagu, et kas Sa oled kirjanik, kui Sa pole 30 aastat ühtki raamatut enam kirjutanud, aga kunagi noorena ühe kirjutasid? Samas nimi blogija on tegevas vormingus. Et see eelnev vist kehtiks, kui ei oleks mitte kirjanik vaid kirjutaja. No igaljuhul hetkel olen ma nüüd siis jälle blogija. Ah, mõnus on!

Aga siis need krevetid nüüd! Nagu heade asjadega ikka, on need alati kõige lihtsamad. See retsept siin on natukene isegi naeruväärne, sest lisaks hästi suurele kogusele krevettidele on Sul vaja veel vaid soola, tšillit, küüslauku, koriandrit ja pudelit seda kõige odavamat ThaiChoice tšillikastet. Ja panni, ühte suurt panni.

Seega, võta pann, vala sinna natukene õli ja pane kõrgele kuumusele. Kui tulitab, viska peale krevetid, lisa purustatud küüslauk (2korda nii palju, kui Sa arvad, et on normaalne kogus), soola, nii palju tšillit, kui kuuma kannatad, külluslik kogus tšillikastet ning peotäis koriandrit. Nüüd sega pidevalt kuni krevetid hallist roosapõskseks muutuvad, siis nõks veel, et tekiks karamelli mekki ning ongi valmis! Ja see leem, mis sellest kõigest kokku tuleb. Ma tahan seda nüüd ja kohe veel!

Ahjaa, piltidest ka - need on sellised kurjad ja järsud, sest need on tehtud telefoniga, põhitegevuse ehk nautimise kõrvalt. Enamasti instagrammi jaoks. Seega, vabandust, kel kole on. Now we eat!

5 kommentaari:

  1. Ma olen 15 aastat vana. Ma sündisin HIV-iga, kelle ema suri HIV-nakkuse tõttu. Ja mul on kahju, miks ma kunagi dr. Ituaga poleks suutnud minu ema minu eest ravida, sest üksikemana oli minu ema jaoks väga raske kohtuda dr itua tervendavate sõnadega HIV / AIDSi herpese, Parkinsoni, Copdi, epilepsia, vöötohatise, külma valu, viljatuse, kroonilise väsimuse sündroomi, fibromüalgia, diabeedi Hepatiit kohta võrdselt Vähk, mis olin nii põnevil, kuid hirmutasin samal ajal, sest Ma ei kohanud sellist artiklit online, siis võtsin ühendust dr. Ituaga e-posti aadressil drituaherbalcenter@gmail.com. Samuti vestlesin temaga selle kohta, mis on +2348149277967 ta ütleb mulle, kuidas see toimib. Kiiresti Colorado postkontor Ma saan oma ravimtaimi 4/5 tööpäeva jooksul, kui ta andis mulle gildijooned, mida ma järgida, ja siin elan taas tervena, et kujutada ette, kuidas kasutada jumala oma teoseid kõikides artiklites Internetis, et levitada jumal töö või Dr Itua Herbal Medicine, ta on suur mees.

    VastaKustuta
  2. Dr Itua ravib minu HIV-i, olen olnud ARV tarbimine 10 aastat. Ma olen olnud valus, kuni tulin üle dr Itua blogides site.I e-posti talle oma üksikasjad minu HIV ja minu asukoht selgitasin iga asi talle ja ta ütles mulle, et ei ole midagi hirmul, et ta ravib mind Ta andis mulle garantii, Ta palub mul maksta esemete eest, nii et kui ma paranen, näitan ma tänulikkust ja andsin tunnistust oma tervendavatest maitsetaimedest, mida ma kavatsen teha sinu ülejäänud HIV-i jaoks. ja muud haigused näevad dr Itua.I head tööd. Ma sain ta ravimtaimi EMS Courier'i teenuse kaudu, kes toimetas oma postkontorisse 5 tööpäeva jooksul. Dr Itua on aus mees ja ma hindan teda tema hea töö eest. ta hindab teda ja ülejäänud mu sõpru ka liiga, on rõõm mulle, et ma olen vaba pillid ja võttes, et rasva belle on nightmare.you mõistate, mida ma räägin, kui teil on sama probleem ma olin olles siis mitte nüüd küll. Ma olen vaba ja tervislik Suur tänu dr Itua Herbal Centerile. Mul on ka tema kalender et ta hiljuti mulle saatis, ta ravib igasugust haigust, nagu vähk, herpes, fibromüalgia, Hiv, B-hepatiit, maks / neerupõletik, epilepsia, viljatus, fibroid, diabeet, Dercum, Copd ja ka tagastama Ex Lover Back. Siin tema kontakt .drituaherbalcenter @ gmail.com Või Whats_app number +2348149277967

    VastaKustuta
  3. Dr Itua ravib minu HIV-i, olen olnud ARV tarbimine 10 aastat. Ma olen olnud valus, kuni tulin üle dr Itua blogides site.I e-posti talle oma üksikasjad minu HIV ja minu asukoht selgitasin iga asi talle ja ta ütles mulle, et ei ole midagi hirmul, et ta ravib mind Ta andis mulle garantii, Ta palub mul maksta esemete eest, nii et kui ma paranen, näitan ma tänulikkust ja andsin tunnistust oma tervendavatest maitsetaimedest, mida ma kavatsen teha sinu ülejäänud HIV-i jaoks. ja muud haigused näevad dr Itua.I head tööd. Ma sain ta ravimtaimi EMS Courier'i teenuse kaudu, kes toimetas oma postkontorisse 5 tööpäeva jooksul. Dr Itua on aus mees ja ma hindan teda tema hea töö eest. ta hindab teda ja ülejäänud mu sõpru ka liiga, on rõõm mulle, et ma olen vaba pillid ja võttes, et rasva belle on nightmare.you mõistate, mida ma räägin, kui teil on sama probleem ma olin olles siis mitte nüüd küll. Ma olen vaba ja tervislik Suur tänu dr Itua Herbal Centerile. Mul on ka tema kalender et ta hiljuti mulle saatis, ta ravib igasugust haigust, nagu vähk, herpes, fibromüalgia, Hiv, B-hepatiit, maks / neerupõletik, epilepsia, viljatus, fibroid, diabeet, Dercum, Copd ja ka tagastama Ex Lover Back. Siin tema kontakt .drituaherbalcenter @ gmail.com Või Whats_app number +2348149277967

    VastaKustuta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...